fbpx
ile zarabia pilot drona, zarobki w branży dronów

Zastanawiasz się ile można zarobić na lataniu dronem? Jakie są zarobki w branży dronów? Dzisiaj mam dla Ciebie coś, co na pewno pomoże Ci lepiej wycenić swoje usługi. Przygotowałem kompletny raport o zarobkach pilotach w USA i zapewniam – znajdziesz w nim dużo konkretów 🙂

Jeśli jesteś tu pierwszy raz, chciałbym Cię bardzo serdecznie przywitać – nazywam się Filip Szpak i jestem autorem tego bloga. Podobnie jak Ty, uważam, że drony to technologia przyszłości i widzę w niej bardzo duży potencjał. Jeśli jesteś dopiero na początku swojej przygody z dronami, polecam lekturę mojego cyklu dla początkujących.

W Stanach boom na firmy specjalizujące się w lataniu UAV trwa na dobre. A jak zapewne wiesz, co dzieje się w USA, za kilka lat dociera do Polski. Właśnie dlatego uważam, że wiedza na temat działań pilotów za oceanem jest na wagę złota. Pomaga lepiej wybrać niszę, ułatwia wycenę swoich usług, czy wybór modelu drona którym będziesz latał.

Co zatem znajdziesz w raporcie który przygotowałem? Informacje o dronach, jakich używają piloci, branże w jakich pracują, jak długo latają, ile zarabiają i jak to się ma do ich stażu, jak często latają – same konkrety i mięcho. Chyba nie muszę mówić jak bardzo ta wiedza przyda Ci się w budowie biznesu? 🙂

Jestem ciekaw do jakich wniosków dojdziesz po lekturze raportu „Zarobki w branży dronów w USA”. Jeśli chodzi o mnie, to przygotowanie raportu otworzyło mi oczy na wiele kwestii związanych przede wszystkim z wyceną usług.

Raport możesz pobrać klikając w obrazek poniżej.

A Ty? Napisz koniecznie w komentarzu czego ciekawego dowiedziałeś się z lektury tego raportu. Tradycyjnie już zapraszam na mój kanał YouTube, gdzie w każdy poniedziałek znajdziesz nowy film z lotu nad miejscem z listy 50 najpiękniejszych miejsc w Wielkopolsce.

Dziękuję bardzo za Twój czas i do następnego!

Tagged With:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *